Flat Ideal No Centro De Pipa!
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Flat Ideal No Centro De Pipa! Praia de Pipa van 45 m² bevindt zich in het strandgebied van Praia de Pipa, binnen 25 minuten te voet van het Madeiro strand. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.
Gasten van het 1-badkamer appartement kunnen het centrum van Praia de Pipa bereiken met een wandeling van 10 minuten en het Strand van Pipa bezoeken, op 500 meter verderop. Flat Ideal No Centro De Pipa! ligt op 2 km van het Park van Chapadão, en ook in de nabijheid van Bookshop.
Om u comfort te verhogen vindt u een douche in het appartement. Verder zijn er badlakens beschikbaar.
Deze accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. De accommodatie ligt een paar momenten van Terminal de Oni de Pipa busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Kanto da Pipa Shopping50 m
- Bookshop500 m
- Anima Pipa550 m
- Kanto da Pipa50 m
- Praia da Pipa600 m
- het Strand van Pipa400 m
- Bakana550 m
- Dolphin Bay200 m
- Praia Baia dos Golfinhos600 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo94 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
- Geldwisselkantoor
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Flat Ideal No Centro De Pipa!?
Het Strand van Pipa en Bookshop behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Flat Ideal No Centro De Pipa!. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Flat Ideal No Centro De Pipa!?
Het duurt 10 minuten lopen om van Flat Ideal No Centro De Pipa! naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Flat Ideal No Centro De Pipa!?
De prijs van het boeken van Flat Ideal No Centro De Pipa! is $52. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in Flat Ideal No Centro De Pipa!?
In Flat Ideal No Centro De Pipa! is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meters.